Od dzisiaj zniesiona została dyspensa z udziału w mszach świętych, dlatego wszyscy wierni powinni już wrócić do kościołów. Lokalna telewizja chocianow.tv zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nadal mogą być osoby chore i objęte kwarantanną, dlatego specjalnie dla tych, którzy nie mogą dzisiaj pojawić się w kościele, od godziny 11:30 będzie prowadzić transmisję na żywo z chocianowskiego nabożeństwa (wideo poniżej).

Od wybuchu epidemii koronawirusa, czyli od końca marca 2020 roku lokalna telewizja chocianow.tv staje na wysokości zadania i specjalnie dla wiernych transmituje nabożeństwa z Chocianowa. Także dzisiaj chcemy zaprosić naszych Czytelników do uczestnictwa w nabożeństwie on-line, co możliwe będzie także na naszym portalu (wideo poniżej) dzięki uprzejmości lokalnej telewizji chocianow.tv.

Te transmisje cieszą się ogromną popularnością, o czym świadczy liczba wyświetleń, udostępnień i komentarzy. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.