Reprezentacja Klubu Karate "Sento-Kan" Chocianów w składzie Amelia Sawajda i Hania Kraszewska zdobyła srebro i brąz w Ogólnopolskim Turnieju Karate "Turniej Smoka" w Toruniu.

W Toruniu w Hali Sportowej UCS Uniwersytetu Mikołaja Kopernika odbył się VII Turniej Toruńskiego Smoka w Karate Tradycyjnym i Fudokan we wszystkich grupach wiekowych. W zawodach startowało około 170 zawodników z 26 klubów, w tym także reprezentantki chocianowskiego klubu "Sento-Kan" prowadzone przez trenera Wiesława Olewicza (4 dan).

- Jesteśmy dumni z naszych zawodniczek: Hani Kraszewskiej i Amelii Sawajdy z sekcji Gromadka za pięknie zdobyte srebro i brąz w Ogólnopolskim Turnieju Karate "Turniej Smoka" mówi Beata Olewicz z Klubu Karate "Sento-Kan" Chocianów. - Trudny czas pandemii nie ułatwia zadania, ale wróciliśmy już do treningów i szykujemy się do Pucharu Polski Dzieci, który odbędzie się 13 czerwca w Warszawie - dodaje Beata Olewicz.
Cała redakcja również gratuluje i życzy dalszych sukcesów! Z kolei wszystkich zainteresowanych treningami zapraszamy do Chocianowa w każdy wtorek i czwartek od godziny 18:15 na halę sportową przy ulicy Kasztanowej.