Dziennikarze chocianow.tv po raz dwudziesty w tym roku podsumowali miniony tydzień wydarzeń w swoim tradycyjnym zestawieniu. Co ciekawego działo się w poprzednim tygodniu? Sprawdzamy! Całość najnowszego odcinka obejrzycie także pod naszym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienia najważniejszych informacji. Wszystkie mogliście przeczytać na naszym portalu. Całość przygotowują dziennikarze chocianowskiej telewizji. Tym razem możemy obejrzeć podsumowanie minionego, 20. tygodnia 2023 roku. Szczegóły informacji znajdziecie klikając w poszczególne linki: "Prostackie kłamstwa opozycji atakują inwestycje", "Ostatni mecz na stadionie Zagłębia w tym sezonie - rozdaliśmy wejściówki", "Biedronka ostrzegła przed swoim kebabem!", "Zaprosili na spotkanie autorskie z Piotrem Pilarskim", "Znamy pierwsze gwiazdy Dni Jagody 2023", "Budowa kanalizacji w Chocianowie rozpoczęta!", "Ponad 20 bramek w meczach drużyn z naszej gminy", "Pierwsze sukcesy seniorek po miesiącu funkcjonowania ich klubu", "Zapraszają na koncert na religijną nutę", "Tym odcinkiem ścieżki rowerowej już wygodnie pojedziesz", "W 1944 roku fotografował Powstanie Warszawskie. W Chocianowie opowiedział swoją historię", "Dla seniorów na drogę" oraz "100 milionów pasażerów w 15 lat Kolei Dolnośląskich".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.