Były podziękowania, śpiewy, tańce, poczęstunek, mnóstwo uśmiechów i rozmów. Chocianowski Dzień Seniora jak co roku przyciągnął mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy wiedzą, czym jest dobra zabawa. Burmistrz Tomasz Kulczyński przekazał seniorom z własnych środków bon na 1000 złotych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć pod tym artykułem.

W uroczystościach wzięli udział, obok Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego także Starosta Kamil Ciupak, Członek Zarządu Powiatu Franciszek Skibicki, Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Ślipko oraz Przewodniczący Rady Powiatu Henryk Czekajło oraz najważniejsi dzisiaj seniorzy, którzy licznie zjawili się w Regionalnym Centrum Kultury w Chocianowie.

Kochani Seniorzy, dziękuję za zaproszenie i wspaniałą zabawę. Cieszę się, że miałem możliwość wymienić z Wami dobre słowo i dowiedzieć się, że korzystacie z Gminnej infrastruktury i ze wszystkich atrakcji, jakie mam przyjemność dla Was organizować. Jak wspomniałem, mam dla Was dwie niespodzianki: dziękuję za możliwość skromnego wręczenia Pani Przewodniczącej Związku Emerytów i Rencistów, Pani Krystynie Łysiak - Bonu na 1000 złotych z moich prywatnych środków. Specjalnie dla Was, na Wasze potrzeby - podziękował Burmistrz Tomasz Kulczyński w swoim wpisie w mediach społecznościowych. - Drugą, jaką zapowiedziałem, to praca nad Domem Dziennego Pobytu, w którym będziecie mogli spędzić wspólnie czas i np. pograć w szachy, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami- myślę, że już w tej kadencji rozpoczniemy pracę, aby przygotować ważne dla Was miejsce w naszej Gminie. Dziękuję Kochani za ogromne wsparcie, dobre słowo i odwzajemniony szacunek. Pamiętajcie, że jestem dla Was i zawsze Drodzy Seniorzy możecie liczyć na moją pomoc - dodał włodarz Chocianowa Tomasz Kulczyński.
Jak bawili się dzisiaj seniorzy, którym udaną imprezę zorganizowała przewodnicząca Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Krystyna Łysiak? Najlepiej oddadzą to zdjęcia, do obejrzenia których zapraszamy poniżej.