Dzisiaj o godzinie 14:00 rusza drugi dzień Jarmarku Bożonarodzeniowego w Chocianowie. Organizatorzy rozdadzą za darmo blisko pół tysiąca żywych choinek. Co jeszcze na swoim Rynku znajdą chocianowianie? O to wystawców Jarmarku zapytała lokalna telewizja chocianow.tv (wideo poniżej).

Wczoraj o godzinie 17:00 nastąpiło oficjalne otwarcie Jarmarku, co zainicjowało odpalenie światełek na choince, która tradycyjnie stanęła na chocianowskim Rynku. To był pierwszy z czterech dni atrakcji.

W sobotę, 4 grudnia organizatorzy rozdadzą blisko pół tysiąca żywych choinek, z kolei w poniedziałek, 6 grudnia około pół tysiąca najmłodszych mieszkańców może liczyć na upominek wręczony osobiście przez Świętego Mikołaja - przypomnieli redaktorzy lokalnej telewizji chocianow.tv.
W sobotę i niedzielę Jarmark Bożonarodzeniowy otwarty będzie w godzinach od 14:00 do 20:00, zaś w poniedziałek od 16:00 do 20:00, o czym pisaliśmy w naszych artykułach: "Choinka już stoi. Jakie atrakcje na weekend?", "Około pół tysiąca choinek i prezentów za darmo dla chocianowian" oraz "Pierwszy dzień Jarmarku za nami (obszerna galeria zdjęć)".

Najnowszy reportaż chocianow.tv do obejrzenia poniżej. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.