Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński odwiedził Żabice, gdzie z radnym Pawłem Bujakiem podziwiali efekty ciężkiej pracy i dobrych decyzji finansowych. Mowa oczywiście o tamtejszym placu zabaw, który powstał dzięki udanej współpracy obu panów i zaangażowaniu społeczności lokalnej.

O tej inwestycji pisaliśmy już w artykułach "Współpraca buduje" oraz "Zapraszają do Żabic". Na to zaproszenie odpowiedział burmistrz Tomasz Kulczyński, który postanowił sprawdzić efekty swoich decyzji, udanej współpracy z radnym Bujakiem i ciężkiej pracy mieszkańców gminy.

- Chciałbym podziękować Panu Burmistrzowi za tą i inne inwestycje w naszym okręgu. Jak widać współpraca buduje i właśnie na tym przykładzie to jest namacalne. Przed nami wiele pracy, ale wspólnie jesteśmy w stanie naprawdę dokonać rzeczy wielkich dla naszej gminy - mówi radny Rady Miejskiej Paweł Bujak. - Chciałbym też podziękować znajomym z Żabic, na których zawsze można liczyć. Panie: Krysia, Ania, Beatka, Michalina, Jolanta, Bernatka, Agnieszka, Basia oraz panowie: Rafał, Artur, Jarek, Irek oraz wielu innym... Bez Was nie było by tak pięknie. Dziękuję Wam z całego serca - dodaje Bujak.
To nie jedyne udane i zrealizowane inwestycje, które powstają dzięki współpracy radnych z burmistrzem. O kolejnych będziemy informować już niebawem.
[KN]