Pracowite popołudnie mają dzisiaj służby ratunkowe w naszym regionie za sprawą aż trzech zdarzeń. Najpierw z drogi wojewódzkiej nr 333 auto wypadło z drogi, potem służby przyjęły zgłoszenie o pożarze trzciny w Chocianowie, a niewiele później w powiecie lubińskim doszło do poważnego wypadku.

O pracowitym popołudniu w regionie i serii niebezpiecznych zdarzeń jako pierwszy poinformował portal 112 Polkowice w mediach społecznościowych (zdjęcia poniżej).

- Zdarzenie drogowe na drodze wojewódzkiej 333 na wysokości skrzyżowania z Suchą Górna. Auto osobowe wypadło z drogi. Dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu pracują zastępy z JRG Polkowice oraz OSP Sucha Górna, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja - czytamy na portalu 112 Polkowice w mediach społecznościowych. - W trakcie działań wpłynęło zgłoszenie o pożarze trzciny w Chocianowie. Do działań udał się zastęp z JRG Polkowice będący przy zdarzeniu drogowym oraz OSP Chocianów - dodali autorzy wpisu.
Później do poważnego wypadku doszło także w powiecie lubińskim. Na trasie Lubin - Rudna miało miejsce zderzenie pojazdów. Jak informuje portal 112 Polkowice, na miejsce udają się liczne siły służb ratowniczych w tym LPR.