27-dniowe turnusy szkoleniowe zakończone przysięgą i wynagrodzeniem w kwocie około 6 tysięcy złotych? Tak zachęca Wojsko Polskie do wspólnych wakacji. Pierwszy turnus już w najbliższy poniedziałek, 10 czerwca.

Ministerstwo Obrony Narodowej zainaugurowało projekt pn. "Wakacje z wojskiem". Jego celem jest wzmocnienie potencjału rezerw oraz promocja służby wojskowej. Przedsięwzięcie adresowane jest przede wszystkim do młodzieży, którą do zgłoszenia zachęcić może także nieskromna gratyfikacja finansowa.

- Na szkolenia „Wakacje z wojskiem” można zgłosić się w każdej chwili. Procedury i formalności są proste i skrócone do minimum. Wystarczy wejść na portal www.zostanzolnierzem.pl, zadzwonić na infolinię +48 800 180 110, otworzyć listę kontaktową projektu lub po prostu zgłosić się do wybranego punktu rekrutacyjnego Wojska Polskiego - informowaliśmy niedawno na łamach naszego portalu.
Projekt wakacyjnej służby jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku od 18 do 35 lat – szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej. Projekt obejmuje bowiem 27-dniowe turnusy szkoleniowe zakończone przysięgą, z których pierwszy rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek, 10 czerwca. Szczegółowe informacje o projekcie Wakacje z wojskiem znajdziesz tutaj (kliknij link).