W ubiegłym tygodniu zdeklasował pozostałych uczestników zajmując zasłużenie pierwsze miejsce, a jak pójdzie mu dzisiaj? Od 21:35 będziemy mogli śledzić kolejne starania Borysa w drodze do ścisłego finału Top Model TVN, który już za dwa tygodnie.

O tym, że mieszkający niegdyś w Trzebnicach Borys startuje w popularnym modowym programie piszemy od samego początku jego zmagań (czytaj: "Niegdyś w Chocianowie, dzisiaj w TVN", "Borys z Trzebnic w Top Model", "Wskoczył do następnego odcinka", "Świetna seria Borysa w Top Model", "Jak dzisiaj poradzi sobie Borys?", "Coraz wyższe notowania Borysa w Top Model", "Czy Borys pojedzie na Fashion Week?" oraz "Już dzisiaj wprost z Fashion Week").

Jak co tydzień, sprawdzamy jak Borys poradził sobie w poprzednim odcinku! Wśród zadań było m.in. nagranie wideo i sesja fotograficzna z pięknymi pejzażami Republiki Południowej Afryki w tle. Jaki miał pomysł na tę sesję?

To jednak nie wszystko, bowiem nie zabrakło sesji fotograficznej z deską surfingową.Nie zabrakło także sesji pustynnej. To właśnie zdjęcia robione w piaszczystej scenerii zdecydowały o tym, że Borys wygrał poprzedni odcinek, bowiem wypadł najlepiej na tle swoich konkurentów.W mediach społecznościowych możemy znaleźć także rady uczestników, co zrobić, aby dostać się do ścisłej czołówki i jak poradzić sobie na Fashion Week.Już dzisiaj od godziny 21:35 siadamy przed telewizorami, aby kibicować Borysowi w jednym z ostatnich odcinków tego sezonu.