Co prawda w półfinale jury nie dało mu awansu, jednak i tak wystąpi podczas finałowego show. Borys, uczestnik programu Top Model TVN wystąpi dziś na żywo idąc w pokazach mody w najważniejszym odcinku tego programu. Start o 21:35.

Zmagania Borysa śledzimy od początku jego uczestnictwa w tym modowym programie. Z odcinka na odcinek udowadniał coraz większy talent i umiejętności modela, dlatego dla wielu zaskoczeniem było, że nie przeszedł do ścisłego finału (czytaj: "Niegdyś w Chocianowie, dzisiaj w TVN", "Borys z Trzebnic w Top Model", "Wskoczył do następnego odcinka", "Świetna seria Borysa w Top Model", "Jak dzisiaj poradzi sobie Borys?", "Coraz wyższe notowania Borysa w Top Model", "Czy Borys pojedzie na Fashion Week?", "Już dzisiaj wprost z Fashion Week","Borys w Top Model idzie jak burza" oraz "Borys w półfinale Top Model").

W mediach społecznościowych twórcy programu zamieścili wiele nagrań, na których możemy obejrzeć, jak Borys poradził sobie w półfinale:To, że Borys nie dostał się do finałowej trójki, nie oznacza, że zakończył swoją przygodę programem. Już dzisiaj od godziny 21:35 będziemy mogli śledzić go podczas programu na finałowym wybiegu. Zapraszamy do oglądania.