Okres kampanii wyborczej to czas, w którym ścierają się pomysły na funkcjonowanie naszych małych ojczyzn w kolejnej kadencji. W Chocianowie to do mieszkańców należy najważniejszy głos w sprawie przyszłości naszej gminy, bowiem Burmistrz Tomasz Kulczyński postanowił tradycyjnie, jak to się odbywało na przestrzeni ostatnich ponad 5 lat, zapytać Was o zdanie. Efektem jest biuro Biuro Inicjatyw Obywatelskich otwarte na chocianowskim Rynku.

Kandydaci startujący z KWW Tomasz Kulczyński, którzy obecnie tworzą m.in. Klub Radnych Chocianów 2023 zdają się nie mieć kontrkandydatów, którzy będą w stanie realnie im zagrozić w najbliższych wyborach samorządowych. Wszyscy, którzy w ciągu ostatnich 5 lat postawili na współpracę z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim cieszą się również ogromnym zaufaniem wśród mieszkańców. Wszystko dlatego, że obecna władza realizowała ich postulaty.

Zmiany trwają, czas na więcej!

Burmistrz Tomasz Kulczyński postanowił zaprosić mieszkańców miasta i gminy Chocianów do Biura Inicjatyw Obywatelskich, w którym każdy może przyjść i przekazać swoje pomysły na kolejne 5 lat rozwoju Gminy Chocianów. W ten sposób włodarz i kandydujący z jego komitetu wyborczego radni wspólnie z mieszkańcami stworzą program wyborczy na kolejne 5 lat rozwoju.

- Zapraszam Was do Biura Inicjatyw Obywatelskich, które znajduje się na Placu Wolności w Chocianowie. Będę miał ogromną przyjemność poznać Wasze zdanie na temat dalszego rozwoju naszej gminy na kolejne 5 lat. Stwórzmy razem program, aby nasza gmina rozwijała się spójnie i dalej w tak dobrym stopniu, jak do tej pory. Zapraszam Państwa wraz z całymi rodzinami. Przyjdźcie, przekażcie mi proszę swój pomysł, a postaram się go w przyszłej kadencji zrealizować - zapowiedział Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Dziękuję bardzo i mam nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy mogli nadal zmieniać naszą gminę na lepsze - dodał włodarz Chocianowa na swojej stronie w mediach społecznościowych (nagranie poniżej).
(dalsza część artykułu pod nagraniem)

Hasłem wyborczym obecnej większości jest kontynuacja tego "Czasu na zmiany", który zapowiedział w 2018 roku Tomasz Kulczyński startując na urząd Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów. Gołym okiem widać, że od tamtego momentu "zmiany trwają", dlatego obecna większość rządząca Chocianowem postanowiła ogłosić "czas na więcej" zmian. Wszystko po to, aby jeszcze intensywniej rozwijać naszą gminę w kolejnej kadencji. Biuro można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00.