Szkółka Piłkarska Champion Chocianów zaprasza wszystkie dzieci, które uwielbiają się ruszać, biegać za piłką, bawić w berka i uczyć się poprzez sport na zajęcia piłkarskie.


Zajęcia sportowe stanowią jedną z form spędzania czasu wolnego przez dzieci. Lista korzyści, jakie dają zajęcia sportowe dla najmłodszych jest długa. Przede wszystkim - najczęściej aktywność fizyczna sprawia dziecku przyjemność. Ponadto rozwijają ich zmysły, przede wszystkim równowagi i koncentracji. Wzmacniają się również kości i mięśnie dziecka, organizm zostaje dotleniony.

Szkółka Piłkarska Champion wychodzi naprzeciw rodzicom i uczniom organizując spotkania piłkarskie dla najmłodszych. Zajęcia sportowe odbywają się przez cały rok szkolny dwa razy w tygodniu- w poniedziałki i środy. Miejsce spotkań to hala szkoły podstawowej przy ul. Kasztanowej 5. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska, która gwarantuje właściwy rozwój sportowy odpowiedni do wieku małych sportowców, turnieje piłkarskie i inne atrakcje sportowe oraz wiele innych niespodzianek.

Więcej informacji pod numerami telefonów trenerów Grzegorza - 604811580 i Rafała -609649167.