- Moja nowa piosenka, taka trochę romantyczna… z teledyskiem w jesiennych barwach. Posłuchajcie i koniecznie dajcie znać w komentarzu, jak wam się podoba - opisuje swoją nową piosenkę Julia Sitko. Jej teledysk pojawił się zaledwie dwa tygodnie temu, a już ma ponad 2,5 tysiąca wyświetleń. Chocianowiankę pamiętamy z m.in. koncertu w Regionalnym Centrum Kultury. Najnowszy teledysk do obejrzenia poniżej.

Szerszemu gronu dała się poznać koncertem, podczas którego wykonała swoje autorskie piosenki, m.in. znaną publiczności "Cały świat", a także aranżację piosenki Sanah. Wówczas na antenie chocianow.tv premierę miała piosenka "Bądź", która właśnie doczekała się teledysku. Cały koncert wraz z wywiadem z młodą artystką do obejrzenia na naszym portalu pod artykułem: "Julia Sitko podbiła serca internautów". Jak wówczas mówiła piosenkarka, chciała m.in., aby powstały teledyski do jej piosenek. Teraz te marzenia powoli się spełniają.

Moja nowa piosenka wraz z teledyskiem jest już na YouTube! Zachęcam wszystkich do odsłuchania i udostępnień - poinformowała Julia Sitko w mediach społecznościowych.
To właśnie piosenka, która miała swoją premierę na antenie chocianow.tv doczekała się teraz swojego klipu. Przy produkcji teledysku "Bądź" chocianowiankę wsparli: Roman Beta (aranż muzyczny, mix i mastering), Askaniusz Polcyn (wideo) oraz Marcelina Bienkiewicz (pomoc przy opracowaniu piosenki). Zapraszamy do obejrzenia, a także wsparcia Julii Sitko dobrym komentarzem i lajkiem.