Wczoraj późnym wieczorem chocianowska telewizja opublikowała nagranie, na którym widać, jak postępują prace przy budowie linii kolejowej, dzięki której będziemy mogli podróżować pociągami z i do Chocianowa za sprawą udanej współpracy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego z Samorządem Województwa Dolnośląskiego i Kolejami Dolnośląskimi (nasze zdjęcia i wideo chocianow.tv do obejrzenia poniżej).

Ostatnio pisaliśmy na naszym portalu o utrudnieniach, jakich powinni spodziewać się kierowcy i piesi w okolicach przejazdów kolejowych, które ze względu na prowadzone prace na linii kolejowej do Chocianowa (czytaj: "Uważaj na przejazdach. Od poniedziałku wjeżdżają maszyny kolejowe" oraz "Chwilowe utrudnienia komunikacyjne"). Dziś publikujemy nasze fotografie oraz najnowsze nagranie lokalnej telewizji, na którym widać wyraźne postępy tych prac.

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.