Wszystko wskazuje na to, że na przestrzeni najbliższych dwóch lat w Chocianowie powstanie wybieg dla czworonogów, czyli tzw. psi park. Rąbka tajemnicy w tej sprawie uchylił dzisiaj w mediach społecznościowych Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński.

Park dla psów służy do ćwiczeń i zabawy bez smyczy w kontrolowanym środowisku pod nadzorem właścicieli. To nie jedyne takie miejsce w naszym regionie, a tym bardziej nie pierwszy, w powstanie którego zaangażował się obecny włodarz Chocianowa.

Pierwszy wybieg dla psów w Lubinie powstał latem 2017 roku ze środków miejskich dzięki wsparciu radnych miasta, zwłaszcza Tomasza Kulczyńskiego - czytamy na portalu psipark.pl.
Zgodnie z wpisem Burmistrza Kulczyńskiego w mediach społecznościowych, psi park jest w planach i perspektywach realizacji już za rok, maksymalnie za dwa lata. Wszystko wskazuje na to, że powstanie przy ulicy Sportowej. Z tej okazji postanowiliśmy pokazać jak wygląda wspomniany Psi Park w Lubinie (zdjęcia i wideo poniżej).