cieśla, zbrojarz, betoniarz

[] Praca

Poszukujemy doświadczonych cieśli, zbrojarzy, betoniarzy do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy. Rekrutacja na 2022r. I kwartał

Zadania:

Oferujemy:

Nasze oczekiwania:

Mile widziana umiejętność czytania rysunku, znajomość języka niemieckiego oraz  własne auto.

Zainteresowanych prosimy  o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila :  info@af-am.eu

Pracujemy  od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Tel. 576 376 578, 502 66 33 65.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do
AF-AM Sp. z o.o.  z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Karola Miarki 52 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje dodatkowe

Brak

Adres ogłoszenia

Kontakt

Mail: info@af-am.eu
Telefon: 576376578

Lokalizacja

www.af-am.eu, Jelenia Góra
Dolnośląskie (Polska)

Ogłoszenie dodano: 2021-11-30 12:34:01
Ogłoszenie wygasa: 2021-12-30 12:34:00