Minęło już dwadzieścia sześć tygodni 2022 roku, dlatego jak co wtorek sprawdzamy co przykuło uwagę dziennikarzy chocianow.tv, którzy na swoich kanałach w mediach społecznościowych zamieścili najnowsze zestawienie artykułów, które czytaliście na naszym portalu. Całość obejrzycie także na pod naszym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienie najważniejszych wydarzeń poprzedniego tygodnia przygotowane przez chocianowską telewizję. Dzisiaj pojawiło się kolejne, dwudzieste szóste już w tym roku nagranie. Informacje, które tym razem wybrali spośród opublikowanych na naszym portalu, znajdziecie na klikając w poszczególne linki: "Znamy wyniki referendum", "Chcieli odwołać radnych. Czy starczy im honoru, aby zrezygnować?", "3 dni żałoby w KGHM", "Znamy termin wyborów uzupełniających w Parchowie", "Zawyły syreny", "IMGW ostrzega. Mogą wystąpić burze, grad i silny wiatr", "Ogromny sukces chocianowskich stróżów prawa! Lampy solarne odzyskane", "ANKIETA: Czy trójka radnych powinna zrezygnować z mandatów?", "Pogorzeliska, Jabłonów i Parchów wybrali swojego radnego", "Chocianów »świeci« na czerwono - najwyższy poziom zagrożenia!", "Uważaj na przejazdach. Od poniedziałku wjeżdżają maszyny kolejowe", "Opozycja pomyliła komisje z restauracją" oraz "Wideo z Dni Jagody 2022".
Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.