Lokalna telewizja Chocianow.tv co tydzień podsumowuje najważniejsze wydarzenia z naszej gminy. Dzisiaj do tej popularnej serii dołączyło kolejne, dwudzieste dziewiąte wideo (do obejrzenia pod artykułem).

Chocianow.tv we wtorki publikuje nagranie wideo z podsumowaniem wydarzeń z ubiegłego tygodnia. Dziennikarze także dzisiaj udostępnili wybrane dla widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły, spośród zamieszczonych w ubiegłym tygodniu na naszym portalu. Co kryje się pod hasłami opublikowanymi w dzisiejszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Szklary i Trzmielów z przerwami w dostawie wody", "Nowe logo i nagrody za najlepsze dekoracje", "Na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości w gminie Chocianów", "20 tysięcy złotych nagrody. Szukają Jacka Jaworka", "Radny Piotr Wandycz zaprosił na rodzinny festyn", "Drogowa tragedia nie ominęła naszej gminy", "TYLKO U NAS: Nowa instalacja w pobliżu targowiska", "Ponad dwa miesiące na złożenie wniosku", "Wyprzedzanie na zakręcie zakończył w kostnicy", "Wyremontują pobocze za 60 tysięcy złotych", "TYLKO U NAS: Koalicja nie wystawiła kandydatów. Ważniejsze są oszczędności", "Jesteś niezatrudnionym niepełnosprawnym? Te pieniądze mogą być dla Ciebie", "Podróżujesz po Europie? Z tą aplikacją unikniesz problemów", "Praca szuka absolwentów Zespołu Szkół w Chocianowie", "Rolniku! Twoje życie w Twoich rękach", "7 tysięcy złotych stypendium dla maturzystów", "Nowe organy i nagłośnienie w cmentarnej kaplicy", "Życzenia dla Policjantów za ich służbę" oraz "Tak się bawili w Trzebnicach".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.