Ta seria jest z nami już od ponad roku. Dzisiaj przyszedł czas na kolejne w 2021 roku podsumowanie najważniejszych wydarzeń ubiegłego, dziesiątego tygodnia, przygotowane przez lokalną telewizję chocianow.tv. Wideo poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do tej serii. Także tym razem dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu: "Policja zatrzymała sprawcę włamań, oszustw i niszczenia mienia w Chocianowie", "Nowy szpital tymczasowy we Wrocławiu", "Urząd ponownie otwarty dla interesantów", "Ćwierć tysiąca róż dla Pań od Burmistrza", "Radny Paweł Baran zapowiada, że to nie koniec współpracy z Burmistrzem", "Nietrzeźwy poranek dla dwóch kierowców", "NFZ ogranicza zaplanowane świadczenia", "Biuro paszportowe wznowiło działanie", "10 marca, utworzenie dekanatu w Chocianowie", "Nowe targowisko rośnie w oczach", "Do powiatowego wydziału komunikacji przez Internet", "Zamiast wyrzucić do kosza, zrób ozdobę (konkurs ZGZM)", "Szukają do pracy także w Chocianowie", "Kulczyński: z okazji Waszego święta życzę satysfakcji i społecznego uznania", "Spektakularny sukces Burmistrza Kulczyńskiego", "Porządkują gminę przed nadejściem wiosny", "W Brunowie zaparkują przed cmentarzem", "14 marca, najstarszy dokument o Chocianowie", "Nabożeństwo, jak co tydzień o 11:30 na żywo", "Wyjazdowe spotkanie Stali po raz pierwszy w Chocianow.tv".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]