Ta seria jest z nami już od ponad roku. Dzisiaj przyszedł czas na dziewiąte w tym roku i łącznie 56. podsumowanie najważniejszych wydarzeń ubiegłego tygodnia, przygotowane przez lokalną telewizję chocianow.tv. Wideo poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do tej serii. Także tym razem dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu: "Pobiegną Tropem Wilczym", "Nowe godziny dla Honorowych Dawców Krwi", "Gang Olsena w Polkowicach", "Sensoryczne zabawy uwiecznione na zdjęciach", "Zachęcają do nauki w Chocianowie", "Będą negocjować, aby uchronić przed kradzieżami", "Alarm bombowy w przedszkolu", "Policjanci sprawdzili, czy jeździmy w maseczkach", "Polityczny strzał do własnej bramki na 4:0", "Uwaga! Salmonella! 7 ostrzeżeń GIS", "ARiMR przypomina: wypalanie traw grozi utratą dopłat", "Więcej ludzi przyjedzie do Chocianowa", "Z nową energią rozpoczną wiosenną rundę", "Pierwsza niedziela marca również na żywo", "Sportowe emocje na żywo dzięki chocianow.tv".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]