Tylko w okresie od początku stycznia do końca marca 2021 roku w Polsce otwartych zostało 59 nowych sklepów Dino. Ta sieć polskich marketów rozwija się z zawrotną prędkością, czego doświadczyć będą mogli także klienci w Chocianowie. Spółka poszukuje właśnie pracowników do trzech nowych punktów, które otwarte mają zostać na terenie naszej gminy.

Odkąd Burmistrzem Chocianowa został Tomasz Kulczyński inwestorzy chętniej spoglądają w kierunku naszej gminy. O nowych marketach, jednym w Parchowie przy Drodze Wojewódzkiej nr 331 oraz w Chocianowie przy ulicy Trzebnickiej pisaliśmy już na początku lutego w artykule: "Nowe miejsca pracy w Chocianowie i Parchowie". Do tego grona niebawem dołączy kolejny, który powstaje w Chocianowie przy ulicy Głogowskiej. Do wszystkich poszukiwani są pracownicy.

Przyszły pracodawca oferuje możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do potrzeb pracownika, realną możliwość rozwoju, stabilność zatrudnienia, umowę o pracę oraz niezbędne szkolenia. Aby aplikować na wybrane stanowisko wystarczy przejść na stronę z ofertą pracy (link: https://marketdino.pl/praca/3676/). Dino przewiduje także pracę dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności (link: https://marketdino.pl/praca/284687/).