Już dzisiaj o godz. 21:35 kolejny odcinek Top Model TVN, w którym wystąpi Borys Barchan. To właśnie jemu, jako swojemu sąsiadowi z Trzebnic kibicuje całe Miasto i Gmina Chocianów. Czy Borys przejdzie do następnego odcinka?

Jako pierwsi poinformowaliśmy, że  mieszkańcy Gminy Chocianów mogą kibicować jednemu z uczestników najnowszego sezonu "TOP MODEL" emitowanego na antenie tvn (czytaj: "Niegdyś w Chocianowie, dzisiaj w TVN"). Od tego czasu skrupulatnie śledzimy zmagania młodego chocianowianina (czytaj: "Borys z Trzebnic w Top Model").

Zmagania Borysa doceniają internauci

Zmagania tego uczestnika doceniają nie tylko jurorzy. W Internecie pojawia się wiele pozytywnych komentarzy na temat wyglądu chocianowianina. Na stronie Top Model TVN w mediach społecznościowych można odnaleźć także fragment odcinka, na którym Borys pozuje do aparatu znanego fotografa i jednocześnie jurora programu, Marcina Tyszki. 


Efektem tej współpracy jest zdjęcie, które publikujemy pod tym artykułem. Czy Borys przejdzie do kolejnego odcinka? O tym przekonamy się już dzisiaj po godzinie 21:35 oglądając najnowszy epizod programu Top Model TVN. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!