Dzisiaj przyszedł czas na kolejne, jedenaste w tym roku podsumowanie najważniejszych wydarzeń ubiegłego tygodnia. Cała seria przygotowana przez lokalną telewizję chocianow.tv dostępna jest w mediach społecznościowych. Najnowsze wideo poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do serii podsumowań, która ma już ponad rok. Także dzisiaj dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu: "ZUS zawnioskował o upadłość Chofum", "Konkursowo w trosce o najmłodszych", "Drogie wyprzedzanie mieszkanki Chocianowa", "Kolejne miliony złotych dla Chocianowa. Kulczyński nie zwalnia tempa", "Przewidują trzy dni oblodzenia", "Pięć razy podium dla uczniów z naszej gminy", "Od soboty ogólnopolski lockdown", "Trzy tygodnie bez czwartej ligi", "W kwietniu rusza Narodowy Spis Powszechny", "ARiMR przypomina o rozliczeniu dotacji na komputer dla dziecka", "Kolejny alarm bombowy. Kto bawi się życiem dzieci?", "Ukrócili narkotykowy biznes w Gminie Chocianów", "Podejmą decyzje w gminnych sprawach", "Gmina pomoże pracownikom Chofum", "Opozycja hejtuje akcje dla chorych", "Dla wiernych przed ekranami na żywo (wideo)".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]