Już w najbliższą sobotę, 10 czerwca do naszej gminy ponownie zagości Łemkowskie Lato. Efekt dobrej współpracy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego z Parafią Prawosławną Świętej Trójcy w Lubinie wystartuje o godzinie 14:00 w Sołectwie Trzmielów i potrwa do godziny 22:00. Jakie atrakcje czekają na uczestników? Lokalna telewizja chocianow.tv przygotowała dzisiaj specjalne zaproszenie. Zobaczcie sami!

Gry i zabawy sportowe z nagrodami, mecz piłki nożnej i siatkowej, dobra zabawa przy łemkowskiej muzyce, grill i ognisko z pieczeniem kiełbasek, regionalne łemkowskie potrawy, a także atrakcje dla najmłodszych - zamek ze zjeżdżalnią, animacje i wiele innych atrakcji to tylko część atrakcji, bowiem na scenie będziemy mogli podziwiać występy zespołów: Teroczka, Łastiwoczka, Roztoka, Jarzębina, Podolanki, Worony oraz Pieśni i Tańca Legnica.

Specjalne zaproszenie na to spotkanie wystosował przed kamerą lokalnej telewizji chocianow.tv Proboszcz Parafii Prawosławnej Świętej Trójcy w Lubinie, ksiądz Bogdan Repeła. Całość obejrzycie na nagraniu poniżej. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.