Sierpniowe Wieczorki Muzyczne to kontynuacja cieszących się ogromną popularnością ubiegłorocznych Wieczorków Muzycznych, będących autorskim pomysłem Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Każda sierpniowa sobota okazuje się dla chocianowian nie lada atrakcją, bowiem co tydzień fani innego rodzaju muzyki znajdują coś dla siebie. Jutro muzyka lat 80 i 90.

Pomysł Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego powrócił w nowej odsłonie. W każdą sobotę sierpnia w godzinach od 19:00 do 23:00 na terenie przy stawie w Chocianowskim Parku Piastowskim mieszkańcy naszej gminy mają okazję, aby miło spędzić czas. W tym tygodniu, oprócz tradycyjnych już leżaków, fontanny, iluminacji świetlnej, lodów, food-tracka, dmuchańców dla dzieci i muzyki płynącej wprost z rozmieszczonych w parku głośników będzie także można napić się piwa.

Jeśli jeszcze nie byliście, w którąś z ubiegłych sobót, zobaczcie, co Was ominęło. Materiał wideo przygotowała lokalna telewizja Chocianow.tv. Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania należy subskrybować kanał naszej telewizji na YouTube. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu "Okiem kamery", a także odwiedzin w Chocianowskim Parku Piastowskim już jutro od godziny 19:00.
[KN]