Zaczął się grudzień, a to oznacza, że rozpoczął się okres barbórkowy. Do wspólnego świętowania, podobnie jak w ubiegłym roku, górników i ich przyjaciół do Szklar Dolnych na II Szklarską Karczmę Piwną zaprasza radny Paweł Baran. Gdzie i kiedy spotkają się uczestnicy tej zabawy? Wiemy, jak można się na nią zapisać!

W ubiegłym roku spotkali się po raz pierwszy (czytaj: "Górnicy świętowali w Szklarach Dolnych"), a teraz chcą kontynuować dobrą tradycję. Na 13 stycznia radny Paweł Baran zaplanował II Szklarską Karczmę Piwną, która odbędzie się w Szklarach Dolnych w sobotę, 13 stycznia. Chętni na zapisy mają jeszcze niewiele ponad 2 tygodnie.

- Do 19 grudnia czekamy na zapisy wszystkich chętnych do udziału w dobrej zabawie z jadłem i oczywiście piwem, bo tego nie może zabraknąć na naszej drugiej już Szklarskiej Karczmie Piwnej, którą zaplanowaliśmy na 13 stycznia. Aby wziąć w niej udział trzeba zarezerwować i opłacić miejsce w cenie 180 złotych od osoby - informuje radny Paweł Baran. - Na Wasze telefony pod numerami 607-786-524 do mnie oraz 607-611-495 do Tomka Bajora czekamy do 19 grudnia - dodaje organizator wydarzenia.
Impreza rozpocznie się w sobotę, 13 stycznia o godzinie 16:30. Zapraszamy!