O spotkaniu z nadzorem inwestorskim poinformowali urzędnicy chocianowskiego magistratu. Czego dotyczyło spotkanie? Zadowoleni mogą być mieszkańcy, którzy spodziewają się inwestycji kanalizacyjno-wodociągowych realizowanych za pieniądze pozyskane przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego.

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej to rozbudowany proces, o czym w ostatnich latach przekonali się między innymi mieszkańcy Rakowa. O większości dotychczasowych inwestycji przeczytacie na naszym portalu: "PWK przyspiesza inwestycje", "Inwestycje rozwiązaniem na trudne czasy", "Będzie woda na Spacerowej", "Coraz więcej gospodarstw w Rakowie podłączonych do wodociągów", "Ponad połowa mieszkańców Rakowa z bieżącą wodą" oraz "Co z kanalizacją w naszej gminie?".

Czas na nowe wyzwania

Do kolejnego spotkania doszło w ubiegłym tygodniu. Wzięli w nim udział pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Chocianów oraz pracownicy Zakładu Usług Komunalnych i Transportu Publicznego: członek zarządu ds. technicznych Paweł Najdek oraz kierownik działu produkcji wody i oczyszczania ścieków Karolina Sałaguba.

- Omówiliśmy sprawy dotyczące realizacji zadania budowy kanalizacji w naszej gminie wraz z jej kolejnym dofinansowaniem, przeprowadzenia niezbędnych inwestycji wodociągowo-kanalizacyjnych w ramach pozyskanych środków przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego oraz rozwiązań technicznych dla miejscowości znajdujących poza aglomeracją objętą projektem budowy kanalizacji - poinformowali urzędnicy chocianowskiego Ratusza. - Następne bardzo trudne logistycznie zadania do zrealizowania przed nami - dodali.
O kolejnych efektach inwestycji wykonywanych i zlecanych przez gminnych pracowników z pewnością poinformujemy na naszym portalu. Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji.