91. urodziny obchodzi dzisiaj Józef Baliński. Mieszkańcy naszej gminy powinni go pamiętać jeszcze z drugiej połowy ubiegłego wieku, kiedy dzielnie bronił bramki Stali Chocianów. Życzenia złożyli mu dzisiaj osobiście kibice, a za naszym pośrednictwem przesyła je także Burmistrz Tomasz Kulczyński.

Kibice Stali Chocianów pamiętają nie tylko o dobrym dopingu występujących piłkarzy, ale także o emerytowanych piłkarzach, którzy grali w barwach chocianowskiego klubu. Dzisiaj przybyli pod okienko pana Józefa Bilińskiego, który świętuje swoje 91. urodziny. Dotarliśmy do nagrania, które ukazuje ten wzruszający moment (obejrzyj poniżej). Swoje życzenia za naszym pośrednictwem postanowił przekazać także Burmistrz Tomasz Kulczyński.

- "Sport to zdrowie" i "w zdrowym ciele zdrowy duch" to powiedzenia, które wypowiadamy z nadzieją, że nasz wysiłek fizyczny przyniesie zamierzone efekty. Aktywność Pana Józefa, obecnie najstarszego bramkarza Stali Chocianów, który fetuje dzisiaj 91. urodziny pokazuje, że te hasła nie są przypadkowe - mówi Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Panu Józefowi Balińskiemu z tego miejsca składam najserdeczniejsze życzenia siły, pogody ducha i 200 lat w zdrowiu - dodał włodarz Chocianowa.
Nasza redakcja również dołącza się do tych życzeń! Na zdjęciach pod dzisiejszym nagraniem Pan Józef z drugiej połowy ubiegłego wieku na bramce Stali Chocianów oraz z dzisiaj.