Wojciech Wróbel, nauczyciel Zespołu Szkół w Chocianowie został wybrany Zawodowcem Roku 2022 w dziedzinie turystyka w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz KGHM.

W Konkursie zgłoszono aż 537 nauczycieli kształcenia zawodowego w 62 dziedzinach. Komisja Konkursowa po burzliwych obradach wyłoniła 118 nominowanych uczestników w 52 dziedzinach. "Zawodowca Roku 2022" w poszczególnych dziedzinach poznaliśmy podczas uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się 14 marca 2023 roku.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w konkursie Zawodowiec Roku 2022 organizowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji i KGHM Zawodowcem Roku w branży hotelarsko-gastronomiczno-turystycznej, dziedzinie turystyka został nasz nauczyciel i jednocześnie kierownik szkolenia praktycznego pan Wojciech Wróbel - przekazali pracownicy Zespołu Szkół w Chocianowie. - Gratulujemy i życzymy wielu sił do dalszej pracy - dodali.
Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłą kadrę kompetentnych pracowników branżowych, a równocześnie są wzorem dla innych nauczycieli. Gratulujemy!