Widzowie chocianow.tv mogli wczoraj dowiedzieć się o zniżkach i rabatach, jakie dla najmłodszych przewidzieli właściciele nowego, otwartego niedawno w Chocianowie sklepu papierniczego. To nie jedyny powód, dla którego warto na bieżąco śledzić lokalną telewizję, która z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności. A Wy, odwiedziliście już nowy sklep w Rynku?

Lokalna telewizja chocianow.tv przygotowuje interesujące materiały dotyczące naszej gminy. To z nich często dowiadujemy się o ciekawych wydarzeniach, mogliśmy dotychczas oglądać na żywo programy sportowe, transmisje nabożeństw i wiele innych.

Działacze Stali podziękowali ekipie lokalnej telewizji

W Chocianowie od kilku dni mieszkańcy spacerujący po centrum miasta mogą zwrócić uwagę na nowe szyldy w jednej z witryn zachodniej ściany Rynku. Otworzył się tam nowy sklep papierniczy. Co możemy w nim kupić? M.in. artykuły szkolne i dekoracyjne, opakowania jednorazowe, druczki biurowe, pieczątki, zabawki i wiele innych.

Szczegółowo o tym przed kamerą lokalnej telewizji opowiedziała właścicielka sklepu (nagranie poniżej). Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.