Minęło już dwadzieścia pięć tygodni 2022 roku, dlatego jak co wtorek sprawdzamy co przykuło uwagę dziennikarzy chocianow.tv, którzy na swoich kanałach w mediach społecznościowych zamieścili najnowsze zestawienie artykułów, które czytaliście na naszym portalu. Całość obejrzycie także na pod naszym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienie najważniejszych wydarzeń poprzedniego tygodnia przygotowane przez chocianowską telewizję. Dzisiaj pojawiło się kolejne, dwudzieste piąte już w tym roku nagranie. Informacje, które tym razem wybrali spośród opublikowanych na naszym portalu, znajdziecie na klikając w poszczególne linki: "Iwona Michoń bezkonkurencyjnie Sołtysem Parchowa", "Burze, grad i silny wiatr - IMGW ostrzega", "Gość Dnia wprost z Chocianowa", "Opozycja nie zauważyła realizacji obietnic", "Jagodowe atrakcje", "W środę rano unikali białego prania. Gdzie i dlaczego?", "Kulczyński: Będziemy robili drogi", "Karatecy na Mistrzostwach Polski", "Obdarzyli Burmistrza zaufaniem", "Jagodowy Duathlon odbył się w sobotę", "Dzień Ojca", "Nowy strażak w trzebnickiej ekipie", "Mieszkańcy wszystkich sołectw spotkali się z Burmistrzem", "Harenza zmiażdżony na sądowej ławie", "Kulczyński: prawda zawsze się obroni", "Rozpoczęli wakacje", "Dowieźli i odwieźli uczestników Dni Jagody", "Czy przy okazji zbierania podpisów dopuścili się nadużyć? Sprawdzi prokuratura", "Rozprawy sądowe nie zostawiają złudzeń", "Chocianów przede wszystkim", "Galeria zdjęć z pierwszego Dnia Jagody 2022" oraz "Drugi Dzień Jagody na fotografiach".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.