W ubiegły piątek w ogólnopolskich mediach swoje kilka chwil sławy, za sprawą radnego Pawła Bujaka miały tutejsze Żabice. Dziś materiał promujący jedną z miejscowości naszej gminy wypuścili dziennikarze lokalnej telewizji chocianow.tv (wideo poniżej).

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek programu "Miłe wieści", który transmitowany jest w piątki na antenie TVN o godzinie 20:05 oraz TVN7 o godzinie 20:30, zagościł w Żabicach. Pisaliśmy o tym w naszym artykule: "Miłe wieści z Żabic w ogólnopolskiej telewizji". Dziś zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo przygotowanego przez reporterów Chocianow.tv, na którym widać nie tylko efekty pracy lokalnej społeczności, ale można także usłyszeć mieszkańców Żabic, którzy opowiadają o swoich pasjach.

Jak udało nam się ustalić, w tym tygodniu jeszcze niejednokrotnie będzie można obejrzeć program "Miłe wieści", który gościł w Żabicach. W programie telewizyjnym będą powtórki, w poniedziałek, 12 kwietnia o godzinie 20:05 na TTV, we wtorek, 13 kwietnia i czwartek, 15 kwietnia o 8:25 na TVN7, a także w piątek, 16 kwietnia o godzinie 16:05 na TTV.

Z kolei, aby na bieżąco podziwiać nagrania lokalnej, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.