Ta impreza spotkała się z tak ciepłym przyjęciem przez mieszkańców Chocianowa, że piszemy o niej już kolejny raz. Następny materiał w związku z tym wydarzeniem zrobiła również lokalna telewizja Chocianow.tv - sprawdźcie wideo poniżej.

O tym, że wieczorki muzyczne będą w każdą sobotę sierpnia informowaliśmy w artykule "Wieczorki Muzyczne w każdą sobotę". Natomiast pierwszy materiał wideo z tego wydarzenia pojawił się w artykule "Wieczorki Muzyczne powróciły". Dużym zainteresowaniem cieszyły się także "Wieczorek muzyczny także dzisiaj" oraz "Chocianow.tv znowu w akcji". To nie dziwi, bowiem mieszkańcy Chocianowa spragnieni zabawy na świeżym powietrzu chętnie śledzą nasze doniesienia medialne na ten temat.

Także dzisiaj od godziny 19:00 atrakcje w Chocianowskim Parku Piastowskim znajdą dla siebie fani muzyki. Tradycyjnie będą dmuchańce, fontanna, leżaki i grilandy. Nie zabraknie również foodtrucka, czy lodów. Dziś rytmy muzyki house, tymczasem zapraszamy do obejrzenia materiału lokalnej telewizji.
[KN]