Ubiegły tydzień obfitował w nowe informacje z naszej gminy i regionu, dlatego redakcja lokalnej telewizji chocianow.tv postanowiła podsumować najważniejsze spośród opublikowanych na naszym portalu. Cała seria dostępna jest w mediach społecznościowych, a najnowsze wideo można obejrzeć także poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas już do tej serii. Jakie artykuły, spośród zamieszczonych w ubiegłym tygodniu na naszym portalu, wybrali do swojego cotygodniowego podsumowania? Oto one: "Chocianowianin zagra w futsalowej Ekstraklasie", "O Żabicach w lokalnej telewizji", "Spędź dzień z Burmistrzem, aby pomóc Brunowi", "Inwestycje rozwiązaniem na trudne czasy", "Były pracownik urzędu wybierze prezesa PZPN?", "Opozycja potyka się o projekty inwestycyjne", "Czy psi park powstanie w Chocianowie?", "Chroń Ziemię przed pożarami traw", "Obostrzenia przedłużone z pewnymi wyjątkami. Sprawdź kto »wraca do gry«", "Nowe lampy oświetlą również Ogrodzisko", "30 milionów złotych do podziału dla sportowców", "Donosiciel po raz kolejny w akcji", "Kolejna ogólnopolska stacja promuje działania radnego", "Trzech nowych stróżów prawa", "Pobierz aplikację i zostań żołnierzem", "O włos od wypadku w gminie Chocianów", "Prawda o Jędrzeju Kozińskim. Kim jest delegat Victorii Parchów?", "Zegar kolejnym kłamstwem opozycji", "Po niezdanym egzaminie wsiadła za kółko własnego auta", "W niedzielę Narodowe Czytanie Pisma Świętego", "Niedzielne nabożeństwo tradycyjnie na żywo".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.