Lokalna telewizja Chocianow.tv co tydzień podsumowuje najważniejsze wydarzenia z naszej gminy. Dzisiaj do tej popularnej serii dołączyło kolejne, dwudzieste ósme wideo (do obejrzenia pod artykułem).

Chocianow.tv we wtorki publikuje nagranie wideo z podsumowaniem wydarzeń z ubiegłego tygodnia. Dziennikarze także dzisiaj udostępnili wybrane dla widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły, spośród zamieszczonych w ubiegłym tygodniu na naszym portalu. Co kryje się pod hasłami opublikowanymi w dzisiejszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "IMGW ostrzega. W poniedziałek popada i zagrzmi",  "Dopłacą do zakupu auta elektrycznego", "Wsparcie dla opiekunów niepełnosprawnych", "Nagrody i nowości w chocianowskiej bibliotece", "Intensywna niedziela dla służb wodociągowych", "Czy można remontować i budować drogi taniej?", "Chocianów pamięta. Dziś rocznica śmierci Włodzimierza Chomickiego", "We wtorek i środę mocniej przygrzeje", "Jak zyskać 300 złotych w ramach Dobrego Startu? Pracownicy ZUS wytłumaczą", "Coraz więcej gospodarstw w Rakowie podłączonych do wodociągów", "W środę możliwe oberwanie chmury", "Spacerujesz parkiem? Uważaj na głowę", "Ukradł paliwo, teraz szuka go policja", "Mobilny ZUS w chocianowskim RCK-u", "W Chocianowie działają lokalnie", "W czwartek kolejne burze", "Policjanci porozmawiali z mieszkańcami", "Rozpoczęli treningi przed nowym sezonem", "Najsilniej popadało w piątek po południu i wieczorem", "Bogata kolekcja książek zachęca do czytania", "Pożar w Chocianowcu. Spłonęły dwa auta", "Awans ze Stali Chocianów do Górnika Polkowice", "Duża szansa na drogowy sukces" oraz "Karol Wojtyła i Stefan Wyszyński w centrum Chocianowa".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.