W niedzielne popołudnie piłkarze Stali Chocianów na własnym boisku pokonali 3:0 drużynę z Lubina. Dla podopiecznych Mirosława Wolana to ważny test przed zbliżającymi się rozgrywkami IV ligi w sezonie 2021/22. Poniżej publikujemy zdjęcia zamieszczone przez Klub Sportowy "Stal Chocianów" w mediach społecznościowych.

Przeciwnikiem naszej drużyny był Górnik Lubin. Już w pierwszej połowie zawodnicy grający pod wodzą Mirosława Wolana wyszli na prowadzenie (na 1:0), po to, by w drugiej połowie udowodnić swoją wyższość nad rywalem i ostatecznie wygrać 3:0. Przypomnijmy, że pierwsze ligowe spotkanie chocianowianie zagrają już w sobotę, 14 sierpnia o godzinie 17:00. Na własnym boisku podejmą beniaminka IV ligi, Granit Roztokę.

Bramki zdobyli: T.Żmuda, B.Oruba, M.Matkowski. W wyjściowym składzie zagrali: A.Sotnicki, D.Kuriata, A.Gryga, M.Sałata, A.Tomaszewski, R.Burda, B.Oruba, D.Wolan, A.Czerep, K.Komarek, T.Żmuda. Ławkę rezerwowych zajęli: M.Bartuzel, R.Czerep, P.Gogosz, M.Matkowski, M.Kunz, B.Skrzypek, F.Kulbiński - czytamy w mediach społecznościowych na stronie chocianowskiego klubu piłkarskiego. - W sparingu wzięli udział nasi nowi zawodnicy, są to Bartosz Oruba i Damian Kuriata, oprócz nich Stal wzmacnia Łukasz Bednarz - dodali działacze Stali Chocianów.
Zawodnikom gratulujemy zwycięstwa w tym sparingu i życzymy sukcesów w zbliżającej się lidze. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z tego spotkania.