W ubiegłym tygodniu ta seria świętowała rocznicę! Przed nami ósme w tym roku i łącznie 55. podsumowanie najważniejszych wydarzeń ubiegłego tygodnia, przygotowane przez lokalną telewizję chocianow.tv. Wideo poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do tej serii. Także tym razem dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu: "Szukają nowego domu", "Działki do nabycia w Chocianowie i Trzmielowie", "Halowe zmagania w Chocianowskiej Lidze Futsalu", "Co zmieniło się w obostrzeniach", "Wojewoda odesłał walentynkę Piecha", "Złodziej rozpoznany dzięki publikacji wizerunku", "Nieracjonalna kradzież w Parchowie", "Policjanci szkolą seniorów na wypadek wyłudzania pieniędzy", "Korupcji politycznej nie było. Teraz zapłaci", "Hejterzy chodzą parami", "Dzieci w Trzebnicach wrócą do szkoły", "Nowe oferty pracy w powiecie", "Blisko półtora miliona złotych na szkołę w Chocianowie", "Nabożeństwo w lokalnej telewizji".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]