Dopiero w drugiej połowie spotkania zawodnikom z Gryfowa Śląskiego udało się przełamać dobrą passę podopiecznych Mirosława Wolana, którzy na wyjeździe ulegli Gryfowi Gryfów Śląski 3:1. Oznacza to, że pozycja lidera, którą nasza drużyna utrzymuje od kilku ostatnich kolejek jest zagrożona.

Dzisiejszy pojedynek rozpoczął się od bramki zdobytej przez naszego zawodnika, Dawida Wolana. Pierwsza połowa wróżyła sukces chocianowskich zawodników, jednak druga połowa rozwiała wszelkie wątpliwości i piłkarze Stali musieli uznać wyższość swojego dzisiejszego rywala, który w drugiej części spotkania strzelił aż 3 gole. Ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 3:1.

Stal Chocianów prawdopodobnie utraci miano lidera tabeli zachodniej grupy IV ligi Koleje Dolnośląskie S.A. Wpływ na taki stan rzeczy będzie miała nie tylko dzisiejsza porażka z drużyną z Gryfowa Śląskiego, lecz także pauza, jaka zgodnie z planem ligi czeka chocianowskich piłkarzy w przyszłym tygodniu.