Jak tym razem na murawach poradziły sobie drużyny z naszej gminy? Wszystkie składy (WTS Relaks Szklary Dolne, Kryształ Chocianowiec, Stal II Chocianów oraz Victoria Parchów) grające w drugiej legnickiej grupie B-klasy (za wyjątkiem pauzującej Arki Trzebnice) zagrały pojedynki derbowe, dlatego z czystym sumieniem możemy stwierdzić, iż punkty zostały w naszej gminie. Ten sam cel osiągnęli także piłkarze pierwszego składu Stali, którzy pokonali u siebie gości z Górnika Lubin.

Kolejna kolejka spotkań piłkarskich za nami. W drugiej legnickiej grupie B-klasy na boisko Relaksu w Szklarach Dolnych wybiegli zawodnicy tamtejszego WTS-u oraz przyjezdnej Victorii Parchów. Gospodarze nie okazali się zbyt gościnni i już w pierwszej połowie wynik spotkania na 1:0 ustalił Artur Matkowski. Relację z tego spotkania znajdziecie na stronie WTS-u w mediach społecznościowych.

Relację ze swojego spotkania z Kryształem Chocianowiec zamieścili również działacze Stali Chocianów, której druga drużyna także nie była zbyt gościnna. Na chocianowskiej murawie padło 5 bramek, z których aż 4 należały do gospodarzy.

Mecz Klasy B: Stal II Chocianów-Kryształ Chocianowiec 4:1. Bramki dla Stal zdobyli: Krystek, Wywiał, Faluta, Czerep. Brawo Stal Gratulacje dla całej drużyny - przekazali działacze Stali.
To nie jedyne punkty, które udało się utrzymać na boisku Stali Chocianów, której pierwsza drużyna podejmowała u siebie piłkarzy Górnika z Lubina. W tym pojedynku jedynego gola strzelił Adrian Januszko. Zwycięzcom gratulujemy!