To był udany dzień. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, ale nie tylko. Tak wyglądał wspaniały piknik rodzinny w Trzebnicach zorganizowany pod patronatem Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, na który zaprosił radny Piotr Wandycz. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć pod artykułem.

W organizację tej imprezy zaangażowali się radny Piotr Wandycz, sołtys, Regionalne Centrum Kultury, Ochotnicza Straż Pożarna z Trzebnic, Aktywna Wieś Trzebnice, Arka Trzebnice, LOK Trzebnice, Klub Strzelecki Glauberyt, a także Stowarzyszenie Chocianów 2023.

- Chciałem bardzo serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi za okazane wsparcie w organizacji imprezy, Regionalnemu Centrum Kultury za animację zabawy, Przedsiębiorstwu Wodociągowo-Kanalizacyjnemu za dostarczenie wody, Referatowi GK za pomoc w transporcie sprzętu, Aktywnej Wsi Trzebnice, naszym strażakom, piłkarzom, miłośnikom broni oraz Stowarzyszeniu Chocianów 2023, które stanęło na wysokości zadania i zapewniło kiełbaski na grilla - wylicza Piotr Wandycz, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Chocianowie. - Cieszę się, że mieszkańcy naszej miejscowości i gminy mogli wspólnie spędzić sobotnie popołudnie i skorzystać z mnóstwa przygotowanych atrakcji - dodaje radny Wandycz.
Wśród atrakcji znalazły się m.in. dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, leżaki, kącik piłkarski, pokaz strażacki, zawody strażackie, kącik malowania twarzy, a także modelowania balonów. Nie zabrakło także odpowiedniej oprawy muzycznej. Przypomnijmy, że to kolejna rodzinna impreza na świeżym powietrzu, jaką patronatem objął włodarz naszej gminy. W ostatnich tygodniach bawili się także mieszkańcy: Trzmielowa (czytaj: Przywitanie lata uchwycone w reportażu), Chocianowca (czytaj: Mieszkańcy Chocianowca czekali na taki festyn), Parchowa (czytaj: Świetna zabawa w Parchowie) oraz Jabłonowa (czytaj: Sobotnie popołudnie w Jabłonowie).

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć poniżej.