Już jutro widzimy się na Dniu Dziecka w Chocianowie! Burmistrz Tomasz Kulczyński i Regionalne Centrum Kultury zapraszają na Moto-Show, czyli paradę motocyklową oraz pokazy, które uświetnią ten dzień. Oprócz tego w programie turniej piłki nożnej dla dzieci i wiele atrakcji, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak co roku, także i w tym młodsi, ale też i ci starsi mieszkańcy naszej gminy znajdą coś dla siebie z okazji Dnia Dziecka organizowanego w Chocianowie. W sobotę, 3 czerwca spotykają się na chocianowskim stadionie już od godziny 9:00 rano, aby wziąć udział w turnieju piłki nożnej. O godzinie 12:00 zainteresowani przeniosą się na Rynek, gdzie wystartuje parada motocyklowa, która po przejechaniu ulicami Chocianowa dojedzie na teren przy stadionie.

Motocyklowe (i nie tylko) atrakcje dla najmłodszych

Od godziny 13:00 będziemy świadkami motocyklowych pokazów. Wśród nich MOTOSTUNT Paweł S51 Karbownik, ŻUŻEL AKS Leszczyńskie Byki, SUPERBIKE BMW Motor Sport i SUPERMOTO CROSS CrossTeam Zielona Góra. Oprócz tego tradycyjnie na uczestników będą czekać: gry, zabawy, konkursy dla dzieci, dmuchańce, animacje, poczęstunek na słodko oraz wiele innych atrakcji.

W trakcie imprezy prowadzona będzie również zbiórka charytatywna na rehabilitację Leszka Grzelki. Co ciekawe, w tę akcję aktywnie włączają się sami mieszkańcy, którzy realizują swoje pomysły, aby pomóc. Więcej o tym przeczytacie z pewnością w naszej relacji z jutrzejszej imprezy.