Niegdyś dziura na dziurze, a już teraz widać wyraźnie zarysowany trakt, gdzieniegdzie już zrobione chodniki i wreszcie mieszkańcy ulicy Sosnowej będą mogli dojechać do swych domów. Wszystko dzięki udanej współpracy radnego Marcina Ślipko z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim i Ministrem Krzysztofem Kubowem. Relację z przebiegu inwestycji zamieścili dzisiaj w swoim znanym programie "Okiem Kamery" twórcy chocianowskiej telewizji (wideo poniżej).

To właśnie dzięki rządowemu dofinansowaniu możliwa jest realizacja tej inwestycji. Pisaliśmy o tym m.in. w naszych artykułach: "Rząd współfinansuje ulicę Sosnową", "3 miliony złotych pozyskane, umowa podpisana", "Minister Kubów do Burmistrza Kulczyńskiego: Gratulacje" oraz "Praca wre także na Sosnowej". Teraz postępy prac z lotu ptaka zaprezentowali dziennikarze chocianow.tv.

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Jak zapowiadają twórcy nowego programu, kolejny odcinek wyemitowany zostanie już za tydzień, w piątek 29 lipca. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.