Bez większych problemów Stal Chocianów zameldowała się w 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica. W 65. minucie debiut na boisku zaliczył trener chocianowskiego zespołu - Wojciech Grzyb.

Przed spotkaniem z Orłem Wojcieszyn, szkoleniowiec Stali nie ukrywał, że oczekuje zwycięstwa i dalszego trwania przygody z Pucharem Polski. Trudno się dziwić, ponieważ czwartoligowy klub udał się na mecz na boisko rywala z A-klasy. Od samego początku chocianowianie dominowali w tej rywalizacji, dzięki czemu na przerwę schodzili z przewagą trzech bramek.

W drugiej połowie gospodarzom udało się zdobyć bramkę, a reakcja trenera była szybka. Niespełna kwadrans po utracie gola, wszedł na boisko i dwoma pięknymi asystami do Krzysztofa Komarka pozbawił złudzeń rywali. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Stali aż 7:1.

W kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica podopieczni Wojciecha Grzyba zmierzą się z innym rywalem z A-klasy - Dębem Stowarzyszenie Siedliska.