75 etatów wśród 38 aktualnych propozycji to podsumowanie ofert pracy w Powiecie Polkowickim. Jedno z nich dotyczy także pracy w Chocianowie. Wszystkie można znaleźć w Centralnej Bazie Ofert Pracy. Kogo szukają pracodawcy?

O zapotrzebowaniu na nowych pracowników w powiecie pisaliśmy ostatnio niespełna dwa tygodnie temu w artykule: "Nowe oferty pracy w powiecie". Część z nich już nie jest aktywna, ale doszły nowe. Wśród nich także oferta z Chocianowa.

Sporządzenie ofert dla klientów zainteresowanych zakupem ziemi i substratów glebowych, nawozów oraz kruszyw, wystawianie dokumentów sprzedażowych, wyjazdy na spotkania z klientami, a także rozliczanie kierowców dowożących ziemię na tereny inwestycyjne - to zakres obowiązków, jaki przewiduje przyszły pracodawca dla specjalisty ds. sprzedaży ziemi i substratów. - Mile widziane doświadczenie w składaniu dokumentów przetargowych, w branży rolniczej lub florystycznej oraz na stanowisku przedstawiciela handlowego - czytamy w ogłoszeniu.
Przyszły pracodawca, Feniks Sp. z o.o. oferuje umowę na czas nieokreślony z wynagrodzeniem od 3 tysięcy 800 złotych brutto. Pozostałe warunki można znaleźć w ogłoszeniu na stronie Powiatowego Urzędu Pracy. 

Wśród pozostałych ogłoszeń dostępne są także stanowiska kierowcy w transporcie międzynarodowym powyżej 3,5 tony, elektryka, pilarza, arborysty, pracownika obsługi klienta, mechanika-spawacza-ślusarza, przedstawiciela handlowego - pracownika biurowego, projektanta kuchni, podinspektora w referacie usług wspólnych, pracowników ogólnobudowlanych i wykwalifikowanych pracowników budowlanych, a także pracowników produkcji, ochrony i wiele innych. Wszystkie dostępne w Centralnej Bazie Ofert Pracy.
[KN]