Obiekty Szkoły Podstawowej im. Odkrywców Polskiej Miedzi oraz Przedszkola Miejskiego w Chocianowie są wreszcie zmodernizowane. Mieszkańcy czekali na tę inwestycję ponad 15 lat, dlatego Burmistrz Tomasz Kulczyński pozyskał na nią środki zewnętrzne i realizuje już w swojej pierwszej kadencji. Dziś z kamerą budowę odwiedzili dziennikarze chocianow.tv.

Przypomnijmy, że ten temat interesuje mieszkańców, bowiem nasze artykuły: "Nie monitują tylko modernizują", oraz "Kolejne pozyskane miliony z korzyścią dla mieszkańców" cieszyły się ogromną popularnością wśród Naszych Czytelników w ostatnim czasie.

Po tym, jak w transparentnym przetargu udało się wyłonić firmę, która miała zająć się modernizacją obiektów szkoły i przedszkola oraz podpisaniu przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego umowy z wykonawcą, ekipa remontowa od razu zabrała się do pracy, dzięki czemu widać już postępy ich pracy - informowaliśmy o przebiegu prac w połowie listopada ubiegłego roku.
Dzisiaj ze swoją kamerą oba rewitalizowane obiekty odwiedzili dziennikarze chocianow.tv, aby podzielić się ze swoimi widzami efektami podjętych działań i prac. Najnowszy materiał filmowy do obejrzenia oczywiście także u nas (całość poniżej). Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.