Także dzisiaj lokalna telewizja chocianow.tv opublikowała nagranie z popularnej serii "Podsumowanie Tygodnia", oparte o najważniejsze wydarzenia z naszej gminy i regionu, które ukazały się na naszym portalu. Zapraszamy do obejrzenia wideo pod tym artykułem.

Chocianowska telewizja publikuje nagrania wideo z podsumowaniem wydarzeń z ubiegłych tygodni. Dziennikarze także dzisiaj udostępnili wybrane dla widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły, spośród zamieszczonych na naszym portalu. Co kryje się pod hasłami opublikowanymi w dzisiejszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Sprawdź zanim pójdziesz na przystanek! Zmiana rozkładu linii 25", "Zwycięstwo Chocianów 2023, Sarżyński największym przegranym", "Peregrynacja Obrazu Świętego Józefa w Dekanacie Chocianów", "Kolejne dwa psiaki szukają domu", "Coraz więcej ważnych gości u Burmistrza Kulczyńskiego", "Czy targ produktów regionalnych zawita do Chocianowa?", "Ukończyłeś 40 lat? Przebadaj się za darmo", "Cztery łapy z Parchowa czekały na właściciela", "Wycieczka rowerowa z przewodnikiem, ognisko i niespodzianki", "Uniwersytet dla seniorów także w tym roku. Nie przegap zapisów", "Nowy chodnik przy drodze powiatowej", "Bezpieczna podróż zależy od Ciebie", "Kolejne odczyty trwają", "Był dzień maszynisty. Jak nim zostać?", "Kolejne efekty dobrej współpracy", "Pamiętają o sybirakach", "Następny czwartek w stylu lat siedemdziesiątych", "Radny Bujak był pierwszy - opozycja znowu manipuluje", "Dotarła do nas smutna wiadomość" oraz "Z Kaczawą Bieniowice na żywo od 16:00". 

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.