W ubiegłą sobotę, 23 września w Szklarach Dolnych odbył się V Bieg Papieski organizowany przez prezesa Stowarzyszenia Szklary Dolne "Nasza Przyszłość", radnego Pawła Barana pod patronatem Marszałek Sejmu RP Elżbiety Witek, Wiceprezesa KGHM Polska Miedź S.A. Mirosława Kidonia oraz Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego. Relację fotograficzną z tego wydarzenia możecie znaleźć w naszych mediach społecznościowych, zaś nagranie z serii "Okiem kamery" przygotowała lokalna telewizja chocianow.tv.

Na to wydarzenie zapraszaliśmy na łamach naszego portalu w artykułach: "V Bieg Papieski w Szklarach Dolnych już we wrześniu" oraz "Już jutro V Bieg Papieski". Oprócz biegów imprezie towarzyszyły także licytacja charytatywna, obchody 75-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej ze Szklar Dolnych, Festiwal Holy oraz impreza poprowadzona przez DJ-a.

Kto zagościł na tym wydarzeniu w 2023 roku? Zobaczcie sami w relacji fotograficznej z tego wydarzenia w naszych mediach społecznościowych (Instagram oraz Facebook) oraz w relacji lokalnej telewizji chocianow.tv, do obejrzenia pod tym artykułem. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.