Specjalnie dla fanów muzyki lokalna telewizja internetowa przygotowała kolejny wieczorek muzyczny. Ze względu na obostrzenia epidemiczne, dzisiejsze spotkanie z muzyką będzie on-line.

Już dzisiaj o godzinie 19:00 na portalu społecznościowym Facebook, na stronie lokalnej telewizji internetowej Chocianow.tv będzie można wziąć udział w dość nietypowym wydarzeniu. Specjalnie dla naszych Czytelników i swoich widzów najpopularniejsza chocianowska telewizja przygotowała wydarzenie, które chocianowianom może kojarzyć się z pamiętnymi sierpniowymi wieczorkami muzycznymi z Chocianowskiego Parku Piastowskiego.

Nasi Czytelnicy z pewnością pamiętają wieczorki muzyczne, o których pisaliśmy wielokrotnie w naszych artykułach. Więcej informacji o tamtym przedsięwzięciu można znaleźć w naszych doniesieniach prasowych: "Wieczorki Muzyczne w każdą sobotę", "Wieczorki Muzyczne powróciły", "Wieczorek muzyczny także dzisiaj", "Chocianow.tv znowu w akcji", "Okiem kamery z lotu ptaka", "Muzyka, taniec, leżaki, a nawet piwo", "Dzisiaj ostatnie sierpniowe spotkanie z muzyką - będzie DISCO".

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zalogować się do serwisu społecznościowego Facebook, gdzie na stronie Chocianow.tv utworzone zostało specjalne wydarzenie muzyczne. Transmisja planowana jest na godzinę 19:00. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wystarczy kliknąć w link: https://www.facebook.com/events/417303865945176.
[KN]