Mnóstwo atrakcji dla dzieci i nie tylko - tak zapowiada się dzisiejszy Wieczorek Muzyczny w Chocianowskim Parku Piastowskim. Impreza jest kontynuacją cieszących się ogromną popularnością ubiegłorocznych Wieczorków Muzycznych, będących autorskim pomysłem Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Pomimo braku imprez masowych w naszej gminie, sierpniowe soboty będą dla chocianowian nie lada atrakcją. Co tydzień fani innego rodzaju muzyki znajdą coś dla siebie. Dziś muzyka disco.

Pomysł Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego powrócił w nowej odsłonie. W każdą sobotę sierpnia w godzinach od 19:00 do 23:00 na terenie przy stawie w Chocianowskim Parku Piastowskim mieszkańcy naszej gminy mają okazję, aby miło spędzić czas. Każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje przewidziano także dla najmłodszych, będą m.in. dmuchańce do skakania.

Organizatorem całej imprezy jest Fundacja Głos Regionu przy współpracy z Regionalnym Centrum Kultury. W tym tygodniu lokalna telewizja chocianow.tv przygotowała nagranie podsumowujące ubiegłotygodniowe spotkanie mieszkańców Chocianowa z muzyką w tle. Przypominamy je poniżej.
[KN]