W ubiegły piątek, 23 września Burmistrz Tomasz Kulczyński wraz z radnymi Arturem Wandyczem i Pawłem Baranem odwiedzili budowaną świetlicę w Rakowie. My z kolei odwiedziliśmy kolejną budowę prowadzoną w ramach tej inwestycji, tym razem w Trzmielowie. Na zdjęciach obejrzycie postępy prac.

O tej inwestycji informujemy systematycznie (czytaj: "Dla mieszkańców ponad podziałami", "Zielone światło dla budowy świetlic"), a nic lepiej nie oddaje postępu prac, jak najnowsza galeria zdjęć, na których najłatwiej porównać można efekty pracy budowlańców (zdjęcia poniżej). Wcześniejsze fotografie znajdziecie m.in. w artykułach: "Tak budują wiejskie świetlice", "Jak obiecali, tak robią: ruszyła budowa świetlicy w Jabłonowie", "Świetlice rosną w Jabłonowie, Rakowie i Trzmielowie", "Tak wyglądają pieniądze pozyskane przez Kulczyńskiego" oraz "Tak rosną świetlice wiejskie".

Wraz z Arturem Wandyczem i Pawłem Baranem odwiedziliśmy budującą się w świetlicę w Sołectwie Raków. Jest już prawie gotowa. Wczoraj odbyło się także spotkanie z wykonawcą dwóch pozostałych świetlic w sołectwach Jabłonów i Trzmielów, gdzie zapewniono nas, że prace mają zostać przyśpieszone i zrealizowane zgodnie z terminarzem na ten rok - przekazał w ubiegły piątek Burmistrz Tomasz Kulczyński na swojej stronie w mediach społecznościowych. - Warto pamiętać, że budowy w/w świetlic ujęte zostały jako zadania wieloletnie (ten i przyszły rok). Bardzo się cieszę z realizowania tej obietnicy - dodał włodarz gminy, Tomasz Kulczyński.
Pierwsze 9 zdjęć pochodzi z wpisu Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego i pokazują jak aktualnie wygląda świetlica w Rakowie. Poniżej także nasze fotografie z Trzmielowa, gdzie widać już postawioną więźbę dachową. Zachęcamy do systematycznego śledzenia naszej strony, gdzie na bieżąco pokazujemy postępy realizacji tych przełomowych dla naszej gminy inwestycji.